SoftInform Про нас    ТОВ “СофтІнформ” було створено в 2003 році. Головним напрямком діяльності “СофтІнформ” є надання послуг зі встановлення та супроводу економічного програмного забезпечення “1С”.

Важливою подією стало отримання статусу «1С: Франчайзі». У ТОВ «СофтІнформ» працюють досвідчені фахівці, сертифіковані фірмою «1С» за сучасними версіями системи «1С: Підприємство». Їх кваліфікація підтверджена сертифікатами фірми «1С».

 ТОВ “СофтІнформ” є офіційним партнером фірм “1С Україна”, “ABBYY Україна (м. Київ) в галузі  економічного програмного забезпечення.

У своїх розробках ми орієнтуємось в основному на комплексні проекти автоматизації підприємств елеваторної та зернопереробної промисловості та зернотрейдерської діяльності.

 В основі роботи компанії лежить проектно-орієнтований підхід, який дозволяє реалізувати проект автоматизації в мінімальні терміни, в рамках бюджету та з необхідною якістю.

 Більша частина співробітників компанії – аналітики і програмісти, постійно отримують навчання в різних галузях знань про управління підприємством. Мають великий досвід роботи з підприємствами в сільськогосподарській галузі, що дозволяє їм в короткий термін самостійно знайти правильне рішення, яке влаштовує управлінців клієнта в їх конкретної ситуації. Наші фахівці є не тільки досвідченими програмістами, але і непоганими профільними фахівцями, і, завдяки цьому, можуть спілкуватися із замовниками “їх мовою”.

 ТОВ “СофтІнформ” працює не тільки в Дніпропетровську, а й у багатьох інших областях України. За час існування “СофтІнформ” зарекомендував себе як надійний партнер і заслужив репутацію однієї з провідних фірм в галузі надання повного циклу послуг з впровадження та супроводу економічного програмного забезпечення 1С.

 На поточний момент клієнтами “СофтІнформ” є кілька десятків підприємств елеваторної промисловості. Завдяки високій якості робіт і системному підходу кількість наших клієнтів продовжує безперервно збільшуватися.

 Ми будемо дуже раді бачити Вас серед своїх клієнтів!

Принципи

Основні принципи на яких базується наша робота:

• висока якість послуг – результатом високої якості є задоволеність наших клієнтів;
• сучасні технології – ми застосовуємо у своїй роботі тільки самі останні і найкращі технології. Це відноситься як до технічної та технологічної області, так і до сфери менеджменту;
• кваліфікація – тільки за допомогою кваліфікованих кадрів можна домогтися високої якості, і тільки кваліфіковані кадри можуть використовувати в своїй роботі останні технології.