Компанія “СофтІнформ” була створена в 2003 році. Головним напрямком діяльності “СофтІнформ” є надання послуг з впровадження та супроводу економічного програмного забезпечення.

В компанії «СофтІнформ» працюють досвідчені сертифіковані фахівці.

Ми входимо у Всеукраїнську Спілку Автоматизаторів Бізнесу (САБ), що об’єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси “BAS,” 1С:Підприємство” та ін.

САБ – одна з наймасштабніших громадських ІТ-організацій в Україні, які об’єднують ІТ-компанії, що надають професійні та якісні послуги в сфері автоматизації.,

У своїх розробках ми орієнтуємось в основному на комплексні проекти автоматизації підприємств елеваторної та зернопереробної промисловості та зернотрейдерської діяльності.

 В основі роботи компанії лежить проектно-орієнтований підхід, який дозволяє реалізувати проект автоматизації в мінімальні терміни, в рамках бюджету та з необхідною якістю.

 Більша частина співробітників компанії – аналітики і програмісти, постійно отримують навчання в різних галузях знань про управління підприємством. Мають великий досвід роботи з підприємствами в сільськогосподарській галузі, що дозволяє їм в короткий термін самостійно знайти правильне рішення, яке влаштовує управлінців клієнта в їх конкретної ситуації. Наші фахівці є не тільки досвідченими програмістами, але і непоганими профільними фахівцями, і, завдяки цьому, можуть спілкуватися із замовниками “їх мовою”.

 Компанія “СофтІнформ” працює не тільки в м. Дніпро, а й у багатьох інших областях України. За час існування “СофтІнформ” зарекомендувала себе як надійний партнер і заслужила репутацію однієї з провідних фірм в галузі надання повного циклу послуг з впровадження та супроводу економічного програмного забезпечення.

 На поточний момент клієнтами “СофтІнформ” є кілька десятків підприємств елеваторної промисловості. Завдяки високій якості робіт і системному підходу кількість наших клієнтів продовжує безперервно збільшуватися.

 Ми будемо дуже раді бачити Вас серед своїх клієнтів!

Принципи

Основні принципи на яких базується наша робота:

• висока якість послуг – результатом високої якості є задоволеність наших клієнтів;
• сучасні технології – ми застосовуємо у своїй роботі тільки самі останні і найкращі технології. Це відноситься як до технічної та технологічної області, так і до сфери менеджменту;
• кваліфікація – тільки за допомогою кваліфікованих кадрів можна домогтися високої якості, і тільки кваліфіковані кадри можуть використовувати в своїй роботі останні технології.