Клієнти

Державна продовольчо-зернова корпорація України

Публічне акціонерне товариство «Державна продовольчо-зернова корпорація України» – національний оператор зернового ринку України, лідер у сфері зберігання, переробки, перевалки та експорту зернових.

http://www.pzcu.gov.ua

ТОВ “Перший кооперативний елеватор”

Засновано сільськогосподарським кооперативом «Зерновий» та об’єднанням кооперативів «Господар» за підтримки Проекту розвитку зернових та сільськогосподарських кооперативів в Україні (Канадський кооперативний зерновий проект).

ahramanta

ТОВ “АГРАМАНТА”

Товариство з обмеженною відповідальністю “АГРАМАНТА” займається посередництво в торгiвлi сiльськогосподарською сировиною, живими тваринами, текстильною сировиною та напiвфабрикатами

СІЛЬГОСП-ПРОДУКТ

Великий сільськогосподарський холдинг в Київській області. Зернотрейдер. Основним напрямком діяльності підприємства є виробництво та торгівля сільськогосподарською продукцією.

http://spp.com.ua/

Державне агенство резерву України (Держрезерв)

Державне агентство резерву України є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра економічного розвитку і торгівлі і який реалізує державну політику у сфері державного матеріального резерву.

http://www.gosrezerv.gov.ua

ahro-soyuz

ПАТ Агро-Союз

Компания “Агро-Союз” займаюєтся вивченням і впровадженням інноваційних технологій в сільському господарстві, АГРОКОНСАЛТИНГ, виробництвом сільгосппродукції, виробництвом і реалізацією сучасної агротехніки, сервісним обслуговуванням і постачанням запчастин.

www.agrosoyuz.com/

bonus-u

ТОВ Бонус У

Виробництво хлібобулочних та кондитерських виробів, борошна, комбікормів, автоелеватор, доробка зернових і олійних культур.

www.xlib.vn.ua/

Кролевецкий КХП

Кролевецький КХП філія ПАТ “ДПЗКУ”

Основний вид діяльності підприємства – виробництво сортового пшеничного борошна, висівок, а також розсипних і гранульованих комбікормів, приймання, сушіння, очищення, зберігання та відвантаження зернових, зернобобових і олійних культур.

www.kromill.in.ua

Криворізьке хлібоприймальне підприємство

Криворізьке хлібоприймальне підприємство

Капітанівське зернозберігальне підприємство займається зберіганням зерна пшениці, ячменю, соняшника, кукурудзи, сої від сільськогосподарських підприємств та одноосібників.

Відгук >>

http://elevator.com.ua

Тальне КХП

Товариство з обмеженою відповідальністю комбінат хлібопродуктів “Тальне КХП”

Підприємство надає послуги зі зберігання зерна та продуктів його переробки виробляє борошно пшеничне вищого і першого сортів

http://boroshno.com.ua

Філія “Бахмацький елеватор” ТОВ “Агродмитрівське”

Бахмацький елеватор займається розведенням великої рогатої худоби, виробництвом м’яса, виробництвом нерафiнованих олiї та жирiв, виробництвом продуктiв борошномельно-круп’яної промисловостi, виробництвом цукру.

Білоцерківський елеватор

Білоцерківський елеватор займається заготовка, зберігання і обробка зерна і насіння

http://elevator.com.ua

Бориспільське хлібоприймальне підприємство

ПАТ Бориспільське хлібоприймальне підприємство

Бориспільське хлібоприймальне підприємство займається зберіганням та переробкою зерна.

http://elevator.com.ua

Вороновицьке ХПП

ТОВ Вороновицьке ХПП

Вороновицьке ХПП надаває якісні послуги щодо зберігання зерна сільгоспвиробникам зі всієї країни.

Також підприємство надає якісні транспортні послуги щодо вивезення зерна з поля, а також забезпечує надійне транспортування сільгосппродукції від елеватора до всіх портів України.

www.alebor.com

Елеватор Буд Інвест

ТОВ Елеватор Буд Інвест

Елеватор Буд Інвест займається оптовою торгівлею зерном та кормами для тварин

Заготзерно-Високопілля

Товариство з обмеженою відповідальністю “Заготзерно-Високопілля”

Заготзерно-Високопілля займається переробкою, зберіганням, закупівлею і реалізаціею зерна

http://elevator.com.ua

Зерногрупа ЛТД

Товариство з обмеженою відповідальністю “Зерногрупа ЛТД”

Заготзерно-Високопілля займається переробкою, зберіганням, закупівлею і реалізаціею зерна
Зерногрупа ЛТД надає послуги з приймання, сушки, очищення, зберігання та відвантаження продукції виробникам сільськогосподарської продукції.

Зернопорт Мішурін Ріг

Товариство з обмеженою відповідальністю “Зернопорт Мішурін Ріг”

Сертифікований елеватор. Зернопорт Мішурін Ріг займається зберіганням, очищенням, сушінням, підробітком зернових і олійних культур.

Кальчицкий елеватор

Дочірнє підприємство державної акціонерної компанії “Хліб України “Кальчицький елеватор”

Кальчицький елеватор” – сучасне хлібоприймальне підприємство, що забезпечує якість зберігання зерна та олійних культур на тривалий термін

http://elevator.com.ua

Капітанівське зернозберігальне підприємство

Капітанівське зернозберігальне підприємство

Капітанівське зернозберігальне підприємство займається зберіганням зерна пшениці, ячменю, соняшника, кукурудзи, сої від сільськогосподарських підприємств та одноосібників.

Полонський КХП

ПАТ Полонський КХП

Полонський КХП займається виробництво продуктiв борошномельно-круп’яної промисловостi, виробництво хлiба та хлiбобулочних виробiв, оптова торгiвля зерном, насiнням та кормами для тварин.

http://elevator.com.ua

Полонський КХП

ТОВ Павлоградзернопродукт

У 2002 році в Павлограді образавано ТОВ «Павлоградзернопродукт» як торгове підприємство, а в 2003 році придбано головний актив – Варварівський міжгосподарський комбікормовий завод. Спочатку це було невелике торговельне підприємство, яке за 15 років виросло в одного з найбільших операторів складської логістики в Дніпропетровській області. Потужність перевалки підприємства становить 250 тисяч тонн зернових та олійних культур, що дозволяє швидко реагувати на динамічний зміна цін як в покупці так і в продажу.

http://elevator.com.ua

Печанівський КХП

ПрАТ Печанівський КХП

сучасний елеваторний комплекс, розрахований на 85 тис. тонн одночасного зберігання. Є частиною АТК – Аграрної технологічної компанії. Підприємство використовує обладнання, вироблене американською компанією GSI (Grain System International).

На елеваторі встановлено 4 сучасні зернові сушарки, що надають можливість обробляти усі види зернових та олійних. Залізнична інфраструктура дозволяє відвантажувати до 100 вагонів на добу.

http://elevator.com.ua

Полонський КХП

Чорткiвський комбiнат хлiбопродуктiв

Чорткiвський комбiнат хлiбопродуктiв займається виробництвом продуктiв борошномельно-круп’яної промисловостi

www.elevator.com.ua

Конотопське підприємство хлібопродуктів

ТОВ Конотопське підприємство хлібопродуктів

Конотопське підприємство хлібопродуктів займається переробка зерна жита на борошно житнє, реалізація борошна житнього, висівок, зерновідходів

Рокитнянський КХП

ПАТ Рокитнянський КХП

Рокитнянське КХП займається виробництвом комбікормів і зберіганням та переробкою зерна

http://elevator.com.ua

Кіровоградський КХП

Кіровоградський КХП №2, ДП Держкомрезерв

ДОЧП “Кіровоградський комбінат хлібопродуктів” – філія ПАТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України” – зерноперерабативающе підприємство. ДОЧП “Кіровоградський комбінат хлібопродуктів” гарантує якість продукції і надає послуги з приймання, відпуску, доопрацювання сировини і розфасовки продукції.

www.elevator.com.ua

ТОВ «МЛИН»

ТОВ Новотех-Термінал

Новотех-Термінал займається перевалка металопродукції і навалочних вантажів, зважуванням і ремонт залізничних вагонів а також надає послуги стивідорної компанії

Новоінгулецьке ХПП

ТОВ Сільськогосподарське підприємство Новоінгулецьке ХПП

Новоінгулецьке займається збереженням, контролем за температурою, сушінням і очищенням зерна

Куліндорівський комбінат хлібопродуктів

Державне підприємство “Куліндорівський комбінат хлібопродуктів”

На сьогоднішній день ДП «Куліндорівський КХП» – сучасне, високомеханізоване та автоматизоване підприємство, яке займається виробництвом борошна, комбікормів, зберіганням зерна і наданням послуг з доставки продукції у різні регіони України. На комбінаті організований і постійно діє виробничий та лабораторний контроль акредитованими виробничо-технологічними лабораторіями підприємства. Завдяки наполегливій праці команди професіоналів, що не тільки досконало знають своє діло, а й з любов’ю ставляться до своєї справи, підприємство повністю орієнтується на виявлення та задоволення потреб споживачів.

www.bogumyla.odessa.ua

Ольшаницьке хлібоприймальне підприємство

Приватне акціонерне товариство “Ольшаницьке хлібоприймальне підприємство”

Ольшацьке хлібоприймальне підприємство займається зберіганням, очищенням, сушінням, підробіток зернових і олійних культур

www.elevator.com.ua

Охтирський комбінат хлібопродуктів

Державне підприємство “Охтирський комбінат хлібопродуктів”

Охтирський комбінат хлібопродуктів займається прийманням, якісним очищенням від домішок, сушить і відпускає зерна на залізничний та автомобільний транспорт

www.elevator.com.ua

Хлібна база №85

Державне підприємство “Хлібна база №85”

Хлібна база №85 займається оптовою торгiвлею зерна, насiння та кормами для тварин

www.elevator.com.ua

Хлібна база №77

Державне підприємство “Хлібна база №77”

Хлібна база №77 займається зберіганням зерна державного матеріального резерву, а також надання послуг по зберіганню зерна, бобових і олійних культур іншим суб’єктам господарювання.

www.baza77.od.ua

Хлібна база №76

Державне підприємство “Хлібна база №76”

Хлібна база №77 займається зберіганням зерна державного матеріального резерву, а також надання послуг із зберігання зерна, бобових і олійних культур іншим суб’єктам господарювання

www.baza76.com.ua

Хлібна база №73

Державне підприємство “Хлібна база №73”

Підприємство співпрацює та надає послуги по переоформленню для подальшого зберігання та відвантаження партій зерна на переробку та експорт

www.elevator.com.ua

Хлібна база №73

Агропромислове ВПП Украгротехнологія

Украгротехнологія займається вирощуванням зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

Хлібна база №73

ПАТ УІФК-Агро

УІФК-Агро займається Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур

Тесслагруп-елеватори

ТОВ Тесслагруп-елеватори

Тесслагруп-елеватори займається зберіганням, очищенням, сушінням, підробітком зернових і олійних культур.

Стрийський комбінат хлібопродуктів №1

Стрийський комбінат хлібопродуктів №1

Операційна діяльність підприємства полягає у виробництві:
– борошна пшеничного трьохсортного помолу (вищого, першого і другого гатунків), крупи манної та пшеничних висівок;
– борошна житнього – двохсортного помолу (житнє-сіяне,житнє обдірне) та висівок житніх;
– надання послуг з переробки давальницької пшениці та жита;
– навантаження борошна безтарно та в тарі;
– надання послуг по зберіганню зерна, сушінні, очистки, відвантаження зерна на авто та залізничний транспорт;
– торгівельна діяльність – проводиться збут власної готової продукції.

www.elevator.com.ua

Сільськогосподарське ТОВ Співдружність

Сільськогосподарське ТОВ Співдружність

Співдружність займається вирощуванням зернових та технічних культур, не віднесених до інших класів рослинництва. Лісопильне та стругальне виробництво, просочування деревини. Посередництво в торгівлі сільськогосподарською сировиною, живими тваринами, текстильною сировиною та напівфабрикатами

Сахновщинський елеватор

Філія ПАТ “ДПЗКУ” Сахновщинський елеватор

Основним напрямком діяльності філії є надання послуг із приймання, доведення якості до базисних кондицій, зберігання і відвантаження зерна та насіння олійних культур.

www.elevator.com.ua

Сагайдацьке хлібоприймальне підприємство

ТОВ Сагайдацьке хлібоприймальне підприємство

Сагайдацьке хлібоприймальне підприємство займається сушинням, очищенням та збереженням зернових культур

ТОВ Мирівський елеватор

ТОВ Мирівський елеватор

Миронівський елеватор займається зберіганням, очищенням, сушінням, підробітком зернових і олійних культур.

Лановецьке хлібоприймальне підприємство
ПРаТ Лановецьке хлібоприймальне підприємство

Лановецьке хлібоприймальне підприємство займається оптовою торгівлею зерном, насінням та кормами для тварин.