м. Дніпро
вул. І. Акінфієва, 18
оф. 103
+38 (0562) 33-73-49
+38 (066) 289-87-03
+38 (067) 190-98-11

Про компанію

Основним видом діяльності компанії «SoftInform» є комплексна автоматизація систем обліку та управління підприємств різної структури і форми власності.

Статус «Кандидат в Центр ERP» підтверджує наявність у партнера базових компетенцій з ERP-рішень і зобов’язань щодо розвитку компетенцій до статусу «Центр ERP». Партнер має право на разові або регулярні продажі клієнтам ERP-рішень при наявності успішного досвіду впровадження.

Ми входимо у Всеукраїнську Спілку Автоматизаторів Бізнесу (САБ), що об’єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси «BAS,» 1С:Підприємство» та ін.

В лютому 2017 року надано статус «Авторизований центр сертифікації». Проводимо сертифікацію користувачів з програмних продуктів системи «1С:Підприємство» для офіційного підтвердження високої кваліфікації, досвіду та навичок ефективного використання у своїй роботі всього спектру можливостей програм лінійки «1С:Підприємство».

Наші цінності

Ми прагнемо забезпечити КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ завдань наших Клієнтів. Це дозволяє нашим Замовникам заощадити свої ЧАС і ГРОШІ.

Висока якість послуг Ми не просто це кажемо, щоб себе похвалити. Результатом нашої роботи є задоволеність наших клієнтів.

Сучасні технології Ми застосовуємо у своїй роботі тільки останні і найкращі технології — як у сфері розробки, так і у сфері менеджменту.

Кваліфікація. Тільки кваліфіковані кадри можуть використовувати в своїй роботі останні технології і забезпечити якість надання послуг.

В компанії «SoftInform» працюють досвідчені сертифіковані 1С фахівці по сучасним версіям системи «1С:Підприємство».

Team
Заявка на навчання
×
Заявка на консультацию
×
Заявка на консультацію
×
Заявка на консультацію
×
Заявка на консультацію
×
Заявка на Пакет Prof
×
Заявка на Пакет Light
×
Заявка на Пакет ERP
×
Заявка на Пакет Light
×
Заявка на Пакет Prof
×
Заявка на Пакет ERP
×